560-8MGT3-30 - WALTER United States
Description: WALTHER FLENDER - 560-8MGT3-30 LENGTH: 560MM STEP : 8MM WIDTH: 30MM NUMBER OF TEETH : 70 MATERIAL : POLYURETHANE