VKJK100040015 - VULKOPRIN United States
Description: 100MM X 40 MM VULKOLLAN™ TREAD WHEEL ON CAST IRON CORE WITH SEALED PRECISION PRECISIO BALL BEARINGS ID BORE 15 MM