ER60.90A.G00 - VALPES United States
Description: Electrom. Drive of the series ER Plus ER60.90A.G00, 4 Microswitch with manual override, 60 Nm 100-240V AC 50 / 60Hz (100-350VDC), 45W, IP66, F05F07 / DVK22, ED50%, 10s running time (without load), application temp .: -10 ° C to + 55 ° C