TP407-1/10-532-TF-PR-PE-B - UNIMEC United States
Description: TYPE MACHINE SCREW JACK COMMAND LOCAL LOAD CAPACITY 5 TON STROKE 532 MM CLOSED LENGTH 190 MM OBS: OTHER REQUIREMENTS: - ALWAYS RIGHT SCREW; - WIDTH BETWEEN HOLES 130 MM; - LENGTH BETWEEN HOLES 165 MM