PAC-85375 [3/32x90°] - SAMCHULLY United States
Description: 850mm air front chuck with 375mm thru hole; 25.47mm jaw stroke - 16.9mm rapid, 8.5 clamping; 2~8 bar operating pressure; 200KN max clamping force; 750 max rpm