S8JX-N10024CD - OMRON United States
Description: OMRON THE CODE IN ASIA IS S8JX-N10024CD. POWER SUPPLY, 100W, 100-240 VAC INPUT, 24 VDC 4.2A OUTPUT, DIN RAIL MOUNTING S8JXG10024CD