PSU50A-16-1 - Mingston United States
Description: EXTERNAL POWER SUPPLY, ORDER NO: ME-51109806, MW: P50A16-SI05, MODEL NO: PSU50A-16-1, INPUT: 100-240VAC, 50/60HZ, 1.6A, OUTPUT: 5V-2.0A, 24V-1.5A, 46W MAX.