JOTB-100-3 - JEONO United States
Description: CURRENT : 100 A POTENTIAL : 600 V POLES : 3 WIDTH : 55 MM LENGTH : 105 MM PART NO : JOTB-100-3 USED BY Y2-PG-ELECT TAG NO : PF1/2/3-PPN-901 Material:201170044