TBBB033503 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Ferrite Tapered-after roller HRA-F-102x24-BB-0335-B-B SKU: TBBB033503 Stock: 2 Width: 102 mm Height: 24 mm Length: 335 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version