DA08025B24U - AVC United States
Description: 10 Pcs for AVC 80x25mm DA08025B24U 059 24V 0.26A 2 Wires 2 Pins Case Fan 8CM Inverter Cooler 10 Pcs / lot AVC 80x25mm DA08025B24U 059 24V 0.26A 2 Wires 2 Pins Case Fan 8CM Inverter Cooler